Болюча краса

Віск для мене — щастя та порятунок. Де б не була, шукаю собі майстра, бо без його послуг я можу спати гола на снігу. Не замерзну!

В Канаді з подібними послугами все добре. В Європі також. Індія мене взагалі приємно здивувала. А вдома в мене майстриня такого рівня, що всі інші на її фоні — невдахи-самоучки.

Смішний та болючий досвід В’єтнаму вже майже стерся із пам’яті. Та життя — дивна річ. Як тільки ти щось забув, обов’язково підкине привід згадати.

Отже, чоловіки можуть займатися своїми справами, а вам, дівчата, я розповім про грузинській досвід.

Те, що ця процедура в них не дуже популярна, я зрозуміла майже одразу. Бо мені запропонували прийти трохи пізніше, коли розтане віск і можна буде ним користуватися. Всесвіт наче шепотів мені: Катерино, йди додому, знайди краще в Мексиці.

Але Катерина була глуха та дурна. Її навіть не збентежило, коли майстриня спитала в адміністратора: а бікіні робити — то важко?

Покружлявши навколо салону краси хвилин сорок, я так і не знайшла жодної кав’ярні, щоб хоч якось витратити час. Виявилося, що каву треба пити десь в центрі, а нормальні люди таким взагалі не займаються. Віск в дівчат все не розтавав. Я нервувала, але вже замовила, було незручно просто піти.

В кімнаті, де мене повинні були обдирати, було прохолодно і темно. Почали з рук, і от тоді я вже зрозуміла — все, це капець. Віск розтанув, але застигав дуже швидко і ставав наче шматок рожевої пластмаси, який просто розсипався на пил в руках горе-майстрині. Звісно, що при цьому жодна волосина на тілі не постраждала.

Окрім цього, в дівчини була якась своя дивна методика — віск наносився на невеличкі ділянки, тільки там, де волосся темне і його видно в тих сутінках. Грець з тим, що воно не віддиралося і так, але дівчину мої світлі кущі взагалі не бентежили.

Почала сміятися вголос, коли майстриня просто довго дивилася на мої голі ноги і видала: у Вас ноги такі білі…

Я молилася боженьці, щоб мене випустили, але в трусах і босою взимку навіть в Грузії прохолодно. Слава всесвіту, воску вистачило не на багато. На кілька клаптиків на руках, трішки на ногах. Тільки спереду. Бікіні взагалі не робили. Про сідниці просто помовчу.

Досі не розумію, чому не пішла одразу. Наче причарували мене, відьми чорноокі. Ще й грошей вивалила цілу купу. Могла б їм просто в дверях віддати і не витрачати час.