Лисий історик

Ну, що ж… Тепер моя хата розташована на псевдоросійській території. Ясна річ, моя думка нікого не хвилює, але! Луганськ — це Україна.

Щодо самого звернення. Треба дивитися, бо такого ви не побачите ні в кіно ні в книзі. Можна припустити, що до лисого вже прийшли перші трави від Талібану. Таке в тверезому стані не вигадаєш.

Як чудово можна телевізороголовим розповідати: то не ми рукожопі, то не я руйную власну державу, поклавши її на алтар своєї пихи. Це все — Америка. НАТО! Вони зруйнували Германію, вони вбивали всюди. А от пам’ятаєте, коли дідькові англосакси винищували племена в Америці?

Тепер вони хочуть знищити росію! Бо заздрять! Бо тут — рай на Землі. А вони там всі в лайні в одних трусах. Суцільні геї та ліберасти, що змушують вступати в ЛГБТ і пьожитися в дупи. (Воно ж так працює).

І раптом вже ніхто не хотів розвалу СРСР! То всьо кляті піндоси. Просочилися та все зруйнували. Довели країни до ручки. Винищували культуру та мову кран Балтії, України та ще багатьох країн.

А ще то кляті американці обісцяли під’їзди, б’ють п’яні своїх дружин та дітей, це вони грабують, ріжуть один одного за три рублі. Це вони винні, що дошки в сортирах ламаються і люди захлинаються своїм же лайном. Мабуть, якийсь Боб чи Джон з Алабами купив квиток, приїхав до Мурманська, три ночі не спав… Підпилював дошку.

Яке голосне слово «навсєгда!» Подивіться на мобілізацію, про яку «нє может бить рєчі», на героїчні відступи, на плани та цілі, які змінюються тричі на день. Все, про що кажуть, все брехня. Не треба нічого читати, просто подивіться звернення карліка в хронологічному порядку. От де карнавал ліцемірства та брехні!

Європа замерзне, Україна вже покрилася інеєм. А от в рассєюшкє всім файно та тепло. Особливо в Красноярському краї з її центром Красноярськом (містом-мільйонником). Взагалі не газифіковано. Певно, їх зігріває гордість бути росіянином. Хоча ні, скоріше підігріває ненависть до піндосів, бо це вони, тварюки, не газифікують міста в газовій державі.

На проросійських пабліках все в трьоколорах. Всі святкують. Лишень інколи лунають слабкі голоси: яке свято? Люди вмирають. Але то не скрєпні, їх швидко кидають в бан чи просто ллють бруд. Справді, яка різниця, хто там і де вмирає? Ми тепер вмирати будемо не як бананові рєспублікі, а як расіянє.

Херсонська та Запорізька області в складі росії… Дуже смішно. Можна було взагалі в одній селищній раді провести цей фарс та сказати: так, приєднуємося! Бачите, з трьох бабок всі три прийшли. Тож, вся область тепер — росія. Можна було просто провести референдум на непідконтрольних територіях про приєднання всієї України. Був би такий самий результат. Навіть якщо туди не прийшла б жодна людина.

Я не вважаю якимось талантом брехати та перекручувати факти таким чином, наче не сам винен, а всі навколо. Бо це супер-сила будь якого нікчемного брехуна.

Що в рештку? Ніхто з насправді сильних світу цього цей фарс не визнає. Навіть картопляний фюрер тихенько сидить та не вякає. Ну, погодяться Еритрея та якісь острови, про які ніхто навіть не чув. Що це змінить?

«Навсєгдів» було багато. А Україна була , є і буде вільною та незалежною. У всесвітньо визнаних межах. І росія — це не світ.