Назавжди

30 вересня я писала, що «навсєгдів було багато». Не те, щоб я прям була баба Катянга, але…

Минуло лишень місяць та ще трішки, як вже трапився чегровий «жест» і русня залишила Херсон та весь правий берег. Найсмішніше в цьому те, що весь пропутинській світ почав волати: якщо ми відступили, то треба ще й дамбу підірвати.

Файне рішення. Ті, хто ще не втопився в Дніпрі під час чітко запланованого та дуже гарно виконаного відходу, повинні все ж таки здохнути. Кулі чи отрута, то дорого. Можна підривати дамбу та далеко не відходити, щоб швидше та ефективніше відправитися слідом за Кірюшкой до Кобзона. Лівий берег — низина. Отже, треба самовтопитися так, щоб клятим хохлам було погано.

І це було б непоганим рішенням, якби не місцеве населення. Наші люди. Їх ніхто з цих недоумків не пожаліє. Їм і своїх не шкода, а чужих тим паче.

Дуже показово русняві жіночки ридають на камеру: біднесенькі чоловіки! Голі, босі, необучені та неозброєні, покинуті на призволяще! В жодної не виникло питання: а за що взагалі вони вмирають? Чому взагалі їх туди відправили? Коли саме напали на росію та чому її треба захищати таким коштом? Кому потрібні їхні болота, сміття та дерев’яні сортири? Народ-переможець, що не може перемогти власний алкоголізм, наркоманію, неосвіченість, жадобу та ненависть.

Лисий молодець. Він все знає, все зробить, всіх врятує. Божечки, людоньки, схаменіться! Карліку плювати і на вас, і на ваших чоловіків. Чесне слово, так волаєте звідусіль, що ІСТОРІЯ!!! НАЩАДКИ!!! Яка історія? Нащадки чого саме?

«Товарищ Сталин, произошла чудовищная ошибка…» Все те й саме, тільки прізвища змінюються. Певно, вам тільки такий сталевий кулак і потрібний. Ви без ярма та стусана нічого не розумієте. Сподіваєтеся, що ви всі в рай, а всі інші просто здохнуть? Сподівайтеся. Рабів до раю не пускають, а ви і є ті самі раби.

Я щаслива, що Херсон тепер насправді повернувся додому. Але дуже страшно. Так страшно читати нові зведення: відкопали стільки-но тіл… Жінки, чоловіки, старі, діти, зв’язані руки, діри в потилицях, відрізані статеві органи, відрубані кінцівки…

Нелюди були в наших домівках. І не дивуйтися, що мі вас всіх ненавидімо. Нема за що любити. А от за що ненавидіти є.