Райдужні надії

Не знаю, як там в кого в дитинстві, а мене бісило оце «райдуга-дуга». Тридцять років тому воно мені якось по-дебільному виглядало, і тепер нічого не змінилося. Але від пришелепкуватих на мій погляд виразів, я не перестала радіти райдузі на небосхилі. Це завжи виглядає чимось божественним і трошки нереальним.

Але мова сьогодні не про веселку. Точніше, про веселку, заборонену на росії. Я не шуткую, бо підписана на одного художника. На теперішній час частину з його мерчу заборонено продавати, бо на малюнку єдиноріг блює райдугою. Офіційна версія — за скаргою правовласника. Хто саме має право власності на веселку? Це питання поставило людей в ступор, але нічого не змінило.

Ті, хто слідкує за вивертами російської пропаганди, вже звернув увагу. Росія воює вже не з нацистами, а з нацистами нетрадиційної сексуальної орієнтації. Найбільшим жахом росіян є — родітєль 1 та родітєль 2. Про що б не йшла мова, все одно все скотиться до одностаттевих шлюбів.

Ніхто старанно не звертає уваги, що більша частина дітей росії і так росте в подібних родинах. Просто воно звучить інакше: мама та бабуся. Але все одно дві жінки, тоді яка різниця?

Чомусь для них жахливіше, якщо в дитини буде два нормальних татуся. От де невимовний біль! А якщо забита мама та батько-алкоголік, скандали, бійки, алкоголізм, то там скрєпи, щастя та любов!

Так і виходить в них, що краще нехай діти будуть в дитячих будинках, в інвалідних візках, нехай окрім дерев’яних сортирів, настоянки глоду, бідноти та бруду нічого не побачать. Проте вони будуть росіянами! Не дамо гомосексуальній Європі та Америці всиновлювати наших дітей. Ми нікому не дозволимо над нашими дітьми знущатися, все зробимо власноруч!

Чесне слово, вони вже цією ЛГБТ спільнотою задовбали. Це розбещує? Серйозно? Тобто якщо ви ніколи не хотіли сексу із чоловіком, вас від цього нудило, а потім ви побачили на вулиці двох чоловіків, що йшли за ручку, і все… Тепер ви — гей! Тепер ви кардинально змінили свої вподобання, любов ваша нестримна і вороття нема.

Це не коронавірус! Воно не передається повітряним шляхом. Це або є в тобі, або немає. І якщо воно є, то ніяка заборона нічого не змінить. Патріотичними лозунгами це не лікується. І забороною інформації також. Це взагалі ніяк не лікується, бо це не є хвороба!

Чи вам не все рівно, хто з ким спить і яким саме чином? Чоловіки, жінки, люди, які ще не визначилися. Вдвох, втрьох, всімох (з п’ятьма величезними африканцями і одним невеликим китайцем). Чи бережуть цноту доскону. Це взагалі нікого не стосується.

Але виходить, що корупція, бідність, крадіжки, знущання над людьми, відсутність нормальної судової системи, ганебна війна, десятки тисяч загиблих, політичні ув’язнення, все це не має жодного значення. Що справді важливо — хто в кого сує свого прутня.