Рудий

Я у захваті від відосиків з котиками. Такий собі непоганий засіб тримати дах на місці. Ну, і просто я тих котиків дуже полюбляю.

І такі вони милі. Пухнасті, граційні та дуже ласкаві. Можна і кігтики підстригти, і лапки спеціальним пом’якшувальним засобом намастити, і зубки почистити, і навіть вушка закапати і чимось там повозити. Є спеціальні котячі масажери, від яких пухнастики у захваті. Спеціальні ліжечка, білизна та кігтеточки. А скільки засобів, щоб їх вичісувати! І як то їм подобається!

Я відчуваю себе головною героїнею анекдоту про романтичну комедію і порнографію. Де жінкам не можна дивитися перше, а чоловікам — друге, бо нічого з того просто не існує.

Так от. Щоб закапати моєму котику очі, мій чоловік навалювався на ту руду скотину, притискав щільно до підлоги всім тілом, двома руками тримав за холку, і тільки тоді я могла зробити необхідну процедуру.

Не легша битва, коли треба тваринку кудись відвезти. Вся хата у шерсті, руки подряпані, двері переноски виламані. Вусата морда не має жодного бажання кудись їхати. А коли їде, волає так, що закладає вуха і хочеться плакати. З таким надривом він нявкає.

Зазвичай, борзий норов зменшується тільки у ветклініці. Котик заднім ходом повзе назад до переноски і диким поглядом вимагає: вези мене додому, курва! Термометр у рудій срачці лякає, але є і інші процедури.

Цього разу в коті прокинувся диявол. Щоб зняти каміння з зубів, його тримали сім людей. Мамці таки дісталося. Кота на деякий час залишили в спокої, бо треба було зупинити кров на подряпаних руках.

Як йому потім стригли кігті, я не знаю. Може, під наркозом?

Якось на балкон залетіла синичка. Встигли побачити тількі кінчик хвоста та дві когтисті лапи, що стирчали із котячого рота. А ще в очах рудого мисливця ми — кволі невдахи. Якби не він, то здохли б від голоду. Принаймі на дачі. Бо саме там він тягає нам мишей. Одного разу за ніч припер трьох. А коли ми їх не з’їли, вирішив змінити меню. Вранці біля ліжка ми знайшли… Крота!

І от дивлюся я на тих милих, ніжних, таких спокійних котиків. Бачу, як вони, прикривши оченята, насолоджуються масажем лапок, і думаю, що десь мене обманюють. Чи мені дістався якийсь котячий самурай. Бо нема мети, тільки шлях…