Тут повинна бути якась назва

Кілька днів тому я сиділа і міркувала: от цікаво, якби я залишилася вдома в 2014 році і жила б в Луганську, мені б соловйов зі скабєєвою теж міски б поплавили? А потім трошки заспокоїлася, бо я і в 2014 на за росію була.

Та й телевізор не дивлюся. Є можливість дивитися навколо та й для критичного мислення клепки вистачає. Мабуть, довелося б ненавидіти вісім років клятих окупантів та потайки писати «путін — хуйло». Скажу більше. Я і українську пропаганду не дивлюся. Мені нема різниці, чия вона саме. Мене від будь-якої нудить.

В людей не вистачає розуму не те, щоб аналізувати, розмірковувати та порівнювати. Нема клепки навіть в інтернеті погуглити. От наприклад. Проросійські пабліки майоріють першими шпальтами європейських та американських газет, на яких великими літерами написано, що війна в Україні всіх задовбала, Зеленський — кончєний єврейський нацист, а росія — велика і могутня.

Проте в кожного видавництва є власні офіційні сайти. І якщо на них зайти і подивитися, які саме дописи є, то виявиться, що насправді жодне з видать такого не видавало. Ото де несподіванка, справді?! Але для того, щоб розуміти, що правда, а що брехня, треба мати мізки і бажання ними користуватися. Та це занадто складно. Можна не робити зайві рухи, бо по телевізору ж показують.

Дуже смішно читати дописи людей, які й два слова без помилок написати не можуть. Та вони за рускій язык. Сумлінно дивляться ті помиї, що віщає телебачення загарбника. І різко в очах в них прояснюється: хто там на кого напав, в кого саме бойові комарі, єнот тепер національний російський герой, ВСУ — наркомани і їх вже більше 100 тисяч померло. А хаймарсові постріли богатирі палками відкидую. І взагалі то НАТО воює, бо отримати піздюлєй від українців — то ганебно, а от НАТО…

Про це казали мільйони разів. Все одно ніхто ніколи з цим не погодиться. Бо погодитися — визнати власну необізнаність, наївність та недалекість. Ніхто не хоче визнавати власні помилки. Та я повторюся вкотре.

Люди, у вас голова не лишень, щоб їсти і дивитися помийки. Замисліться хоча б на хвилинку. Про який окремий народ Донбасу йде мова? Які саме історичні події створили цю націю? Справді Україна вас всіх вбивала? Прям прийшла і почала стріляти та різати? Без причини?

Не російські війська почали? Не вони присилали зброю замість їжі в гумконвоях? Може це їх «консерви» вибухали в Луганську? Ніхто не хотів відтяти з вашої хати туалет та кухню? Ви всі тридцять років потерпали, вас бомбили? Ви не мали змоги працювати, подорожувати, вдягатися, купувати їжу, навчатися будь де? Чи може хтось заборонив вам розмовляти звичною вам мовою? Язики, мабуть, відрізали?

P.S. Якщо я хочу жити в Канаді, я заходжу на сайт іміграції, заповнюю величезну анкету, їду до спеціальних візових центрів для подання біометричних даних, отримую візу. Власним коштом купую квиток на літак. Збираю валізу і лечу. Я не прошу Джастіна Трюдо вбити моїх сусідів, бо я хочу жити в Торонто.